Він розділ мене, на скільки це дозволяло становище, всі мої потаємні місця опинилися перед ним абсолютно доступними, ні чого не заважало йому до них торкатися. Навіщо щось він пару раз боляче вдарив мене по промежині, в усьому тілі пронеслася біль, і я починала кричати від кожного його дотику. Потім він, куди то пішов, а коли повернувся, в руках його був чорний платок багато свічок різної довжини та діаметру, а що ще гірше - батіг. Він не сильно хлестанул нею по мені до ніг, а потім поклав її на сидіння стільця як раз перед моїм обличчям, перед цим пригрозив, що якщо я буду чинити опір, то матиму батогом ...
Те, що він робив далі, ввергло мене малолітні дівчата голи в жах, до цих пір він доставляв тільки біль, а тепер ніжно погладжував груди, тіло, попку, але моє насолоду тривало не довго, хник ...
Вже через пару миті в його руках з'явилася маленька свічка, яку він запалив, почав капати по спині, на сідниці і на колечко анусу. Це було просто жахливо! Але він вирішив познущатися ще сильніше - зав'язав мені очі, і я вже ні чого не бачила ... віск капав без розбору на спину, шию, потилицю, він почав лупцювати долонею по моїм сідницях. Але й цих мук виявилося мало, я відчула, як щось упирається в мою кицьку, я почала смикатися. Виявилося, що це була свічка діаметром близько 2х см, вона приносила мені дике незручність і біль, хотілося вирватися, а він все водив і водив нею в мені. Не знаю, через який час, але мені це початок подобається, я відчула якесь приємне відчуття внизу живота, а кицька ставала все мокріша. Мабуть він побачив усе це і витяг свічку, пару разів вдаривши вже ременем по попці. І, о жах! Що щось тепле гаряче і одночасно тверде вперлося в колечко анусу .. він почав водити навколо та погладжувати руками стегна. Під пов'язкою я заплющила з силою очі, а він спробував проникнути в попку