дикий біль ... я почала сіпатися і кричати. Мабуть він все-таки вирішив мене пошкодувати, змастив мене якоюсь маззю, яка огидно щипала всередині! Після цього мої муки продовжилися, все ж таки він з умів проникнути в мене .. Це було просто жахливо БОЛЯЧЕ! За свою недосвідченість я думала що він все це зараз припинить і витягне, але ні! ВІН ще й почав рухати їм в мені! це жахливо боляче ... я стогнала і кричала, а йому було мало! він довбав мою попку своїм величезним хуем і не хотів зупинятися! я вже просто благала про пощаду! Тіло все боліло, а попка вже нила на додаток до всього його шльопанці ... це просто кошмар! я розуміла що більше не витримаю! Я не міркувала, скільки це вже тривало і коли це все закінчиться, я вже просто втрачала свідомість ...
Я заливалася сльозами ні чого, не розуміючи ... і ось він, нарешті, закінчив!!!
Після цього він відв'язав мене від стільця ..
Всю тремтячу і плаче, а ще ні чого не розуміють він переніс мене на диван. Виебал мене в рот у такому стані і залив його спермою. Від усього цього жаху я мабуть знепритомніла і прокинулася вже коли він мене почав пестити, цілувати і ніжити ... Ця частина мені набагато дівчина ебет більше сподобалась, правда потім він повів мене у ванну, виголив повністю кицьку і після цього проводив додому ....
Оскільки мене з дитинства привчили до того, що чоловіки - це втілення зла і вони несуть тільки біль і страждання, я зрозуміла що це воно і є)
Ясна річ, що вдома я ні кому, ні чого не сказала ... А попка нила всю ніч ...
На наступний день я зустрілася з Лешко, саме так його звали, він був, як завжди ніжний і ласкавий зі мною, але це тривало лише до тих пір, поки ми знову не залишилися один ...
На цей раз він вже не став мене пов'язувати повністю, лише обмежився наручниками ... попестити моє тіло своїми грубими руками, нещадно помацати груди. він розтягнув на собі ширінку і просто схилив мене надів ротиком на свій член. Він самостійно керував моєю головою заштовхуючи як завгодно глибоко .. аааа! як це було жахливо! Але в цей день всі тривало вже не так довго і не настільки страшно, як напередодні ...
Він досить швидко кінчив, заливши мій рот спермою, яку мені довелося проковтнути всю ... поплескав мене по попці він відпустив мене додому ...
Після цих двох болісних днів ми до