Після цього він змусив мене повністю роздягтися. І в такому вигляді я просиділа біля його ніг до самого вечора. Так він мене привчав до мого нового місця. Місцем рабині. Він весь день щось сидів і писав, працював за комп'ютером, а все сиділа біля нього і дивилася на нього, на те який він гарний і розумний ... я захоплювалася ним! Помітивши мій погляд, він наказав залізти під стіл, і звільнивши його член, зробити йому мине. Я з насолодою вилизувала та посмоктувати його член, намагалася заглянути в його очі і бачила в них насолоду, я дуже хотіла, що б Він був мною задоволений! Напевно хвилин через 30 він закінчив, було вже досить пізно, і він відправив мене додому. Майже всю ніч не спала і думала про те, що було ... я більше не знімала свого нашийника ... всіляко намагалася обіграти його. Тепер кожен день, коли ми залишалися одні, я роздягалася і ставала перед ним на коліна. Здавалося, він був задоволений мною, іноді він пестив мою попку своїм членом, саме пестив! Він не трахкав її, а просто тихо вводив його злегка погладжуючи по стінка даючи звикнути, а потім я робила йому мине. Минув майже місяць, я вже повністю звикла до свого місця, місця рабині біля ніг владного Пана.
Тепер я вже не боялася, не виривалася з його рук. І ось, коли я вже його не боюся, він починає привчати мене до більш серйозних відносин, тепер він починає застосовувати жорсткіші заходи впливу. На моєму тілі стали з'являтися прищіпки, він капав на мене віск. Вставляв у мене різні предмети. Пару разів навіть ходила з трусиками в вагіні до школи, але в основному він це практикував коли я вдома. За моє непослух він тьопав мене ременем по попці, точніше це було навіть не непослух, а мої капризи, які в основному виникали під час місячних. Улюбленим знущанням для нього розтягнути анал було вставляти мені в кицьку і попку по ребристого огірку, на статеві губи і на соски одягати прищіпки і так повзати протягом 10 хвилин по квартирі. А сам при цьому намагався бити по п'ятах батогом ... це було огидно, хоча огірки та порушували, але від прищіпок на тілі було дуже боляче. У кицьку, він як і раніше мене не ебал, лише вставляв туди вібратори, огірки, банани та інші подібні речі. Перший раз цей вид сексу я спробувала з ним, коли мені виповнилося 15. Але в мене ж були ще 2 дірочки, в які він мене довбав практично щодня.
Я намагалася вести себе тихо і скромно, щоб мене ні хто не помічав, носила вайлувату одяг, але хтось з однокласників вирішив наді мною посміятися, пожив мені в щоденник записку. Що там точно було, не пам'ятаю, але приблизно таке: хлопчик захоплювався мною, говорив, як хороша я в ліжку і те, що він шалено хоче мене. Лешка, постійно