перевіряв мій щоденник, всі мої зошити, стежив за оцінками, правда я і так добре вчилася . Але в цей день побачивши записку, він просто озвірів, почав лаяти мене, зв'язав руки, відшмагав батогом, моя попка просто дико горіла, я намагалася пояснити, що не винна і не знаю ні кого, але він ні чого не хотів слухати! Він потягнув мене у ванну, широко розвів мої ноги і в такому положенні зв'язав їх, прив'язав до труб. Після цього вставив мені в кицьку щось м'яке з гумовими шипами і зав'язав мені очі. Від цього стала моторошно, у наступні мить я почула клацання запальнички і що то шалено гаряче капнула на кицьку ... Він став заливати мою кицьку воском капав на неї без розбору одночасно кількома с рѕс рѕ рірѕр с рґс ріс р с р 18 сђрѕрєс рі свічками. Я голосно кричала, а він все продовжував ... Мабуть вже не було місце куди капати і він припинив це мука. Одяг мені на соски прищіпки, розв'язав мої очі і куди то пішов. Коли він повернувся, то виглядав набагато повеселілими, я думала що він зглянутися і відпустить мене, але ні! Хоча він був противник «золотого дощу» все ж таки він пописати на моє тіло, боляче вдарив ременем і включив душ. На мене текла вода, а він бив по киска покритою воском, це тривало кілька хвилин. Потім він прибрав залишки воску. У двері хтось подзвонив. Він пішов відкривати, прийшов хтось із його друзів. Він тут же завів його у ванну. Я була просто в жаху! Такої ганьби я від Льоші не чекала! Як звали його друга, не знаю, я його бачила вперше. Льоша запропонував йому виебать мене і той з радістю погодився. Друг мучив мене