близько години у попку, я просто не могла повірити, що зі мною таке відбувається, а Лешка бігав навколо і намагався все це зняти, потім вони пішли кудись, а я лежала і плакала. Господар повернувся досить швидко, він відв'язав мене, посміявся над моїми сльозами, взяв на руки і відніс на диван. Вже в кімнаті він став цілувати мене і просити прощення, але саме цього вчинку ні коли не зможу йому забути!
Після цього моменту Лешка став якось добрих і ласкавих. Після кожного покарання, грубою еблі, він цілував мене, пестив моє тіло руками, і мені це шалено подобалося. Мені подобалося поєднання грубості і ласки.
Одного разу мені запропонували зіграти роль кішечки письки хлопців фото на одному з дитячих вистав. Мабуть, ця роль мені вдалася. Після вистави Льоша запропонував мені пограти - я повинна була бути перед ним кішкою, ходити рачки. Мені ні чого не залишалося робити, як погодитися.
Напевно це виглядало дуже забавно, і видно було, що йому це подобалося, адже потім я постійно бігала перед ним на колінах, нявчала і терлась головою об його ноги. Він вирішив по експериментувати і вставив у мене одночасно 2 вібратора: один у кицьку, а інший в попку. ААА! Які це шалено приємні відчуття! Тепер це було нагородою за хорошу поведінку! Він включав їх на слабку потужність і я повзала з ними по кімнаті! При цьому він мені навіть дозволяв кінчати, коли схочу! Це о-о-дуже приємно!