Думки про це знову виливалися у відчайдушну мастурбацію і гарячі сни, в яких він оволодівав їй у самих неймовірних позах.

На зустріч вона вперше йшла без трусиків і відчуття власної порочності захопило її цілком. Вона навіть примудрилася попестити себе пальцями на задньому сидінні маршрутки. У результаті вона знову зустрічала свого господаря абсолютно мокра. «Я сучка, я пожадливі сучка» - з оточенням задоволенням думала вона. «Здрастуйте, пане!» - Вигукнула вона, намагаючись заглушити неприємне відчуття страху. Замість привітання він знову уважно оглянув її з ніг до голови. Цей ритуал чомусь весь час приводив її в розгубленість і збентеження. «Покажися» - коротко наказав він. Трохи сумніваючись, чи правильно зрозуміла вказівку, вона задерла руками поділ сукні, демонструючи відсутність нижньої білизни. Сонячні відблиски, пробиваючись через листя дерев танцювали на її оголених плечах. Вона була чарівна солодкої сумішшю збентеження і порочності. Задерши спідницю, вона відчула, що віддасть все що завгодно за те, щоб він припинив ці тортури й заволодіти їй.

Спочатку він не поспішаючи опустив з її плечей лямки сукні, потім бретельки ліфчика, і випустив на свободу її грудей. Пом'яв їх руками, довго крутив і стискував соски, викликаючи у неї стогін і спазми в геніталіях. Потім так само без поспіху побалуватися в її щілини, дозволивши їй скиглити від задоволення. Змусив облизувати мокрі від її соків пальці. «Ти стоїш тут з голою дупою, викинувши сиськи, голі дівчата 10 років фото вся мокра від пожадливості і думаєш лише про те, щоб тебе трахнули. І після цього ти кажеш що ти не лише повія? »Вона спалахнула й опустила очі. Він відважив їй несильно ляпас. «Говори, сука, хто ти є». Вона раз по раз вимовляла тремтячим голосом «я ваша повія, пан» і здригалася від ляпасів, покірно приймаючи плату за власне приниження. Вона мріяла, щоб пан простив її і дозволив догоджати його. Але те, що вона уявляла собі покаранням, було лише прелюдією недовгою.