Ти серйозно завинила, забувши правила гарного тону в розмові з паном. Я вірю, що це не злий намір, а всього лише невихованість. Тому порка буде не занадто жорстку - всього десять ударів. »Вона слухала його промова як в тумані. Що накопичився страх прорвався беззвучним сльозами. Вона була шокована його словами, шокована самим словом «шмагання». «Будь ласка, не бийте мене, пане. Пробачте мене пан, я більше не буду! »- Вона була по-справжньому жалюгідною, вона сама чула як принизливо звучать ці слова в устах дорослої гарної жінки. Вона була у відчаї і з відчаю раптом народилася думка, яка здалася рятівною. Вона опустилася на коліна перед чоловіком. «Будь ласка, пан, не карайте строго свою повію». Після паузи він підняв за підборіддя її обличчя і змусив дивитися в очі. Вона стояла на колінах, схлипуючи від страху, і мимоволі вела себе як повія, пішло випинаючи сиськи і задираючи вище плаття, сподіваючись викликати у чоловіка бажання оволодіти покірною самкою.

Раптово вона усвідомила що найбільше їй зараз хочеться відчути в роті член свого повелителя. Раніше вона завжди вважала «відсмоктування» вкрай принизливим. Була впевнена, що чоловік свідомо опускає жінку, коли використовує її рот не для поцілунків, а лише як ще одну дірку для траханья. Попередні її коханці ніби й самі вважали мінет чимось не цілком пристойним і не наполягали. Але з цим чоловіком все відразу вийшло інакше. Вона відчула, як йому подобається брати пизда волохата її в рот як повію, не тільки не бентежачись, але навпаки, свідомо принижуючи її навмисною брутальністю. Але остаточний злам стався під час останньої зустрічі, коли він, насажівая її голову на свій член, наказав їй дивитися в очі, щоб повніше насолодитися її приниженням. Вона остаточно відчула себе опущеною «соскою», поставленої на коліна перед чоловіком. Це переживання було для неї настільки гострим, що вона вперше в житті скінчила, не торкаючись до себе руками.

Немов розгадавши її думки, він поклав палець їй на губи, потім проник пальцем в рот і вона почала старанно смоктати. «Мені подобається твоя старанність. Прощаю тобі половину покарання. Але більше я це питання обговорювати не має наміру. »Він знову відважив їй ляпас. «Встати, сука". Не звертаючи увагу на її рев, він змусив жінку зігнутися на прямих ногах і обхопити коліна руками. Потім не поспішаючи підняв спідницю і від