Але коли його долоню опустилася їй на попку, вона все ж таки спробувала зобразити хоча б деяку неприступність. «Я взагалі-то не фліртую з одруженими чоловіками» - сказала вона, мов напівжартома. «І правильно. Нема чого з ними фліртувати. Краще Фліртуйте зі мною »- впевнено сказав він з легкою усмішкою. Його важко було збентежити і йому важко було не піддатися.

Перемістившись в коридор величезного напівпорожнього будівлі, вони віддалилися від маси радіючих колег. Він притримував її за талію і ледве сховавшись за поворотом захопив в обійми і закрив її рот чуттєвим поцілунком. Його руки м'яли жіноче тіло вже повсюди, вона відчула, що слабне. Вона потекла, і крізь солодку пелену порушення важко пробивалася думка: «ще трохи - і я не в силах буду чинити опір». Чоловіча рука опустилася з її грудей вниз і впевнено попрямувала голі спортсмени під спідницю, пальці проникли між ніг і через колготки почали пестити вже зовсім мокру промежину. Від несподіванки у неї збилося дихання. Їй ніколи не доводилося переходити до настільки відвертим пестощів так швидко і ситуація раптом здалася їй занадто вульгарною. «Ні, ні, не треба, я так не можу» - вона відчайдушно вивернулася з його рук і кинулася до дверей туалету.

Задихаючись, вона увірвалася в туалет і притулилася лобом до холодного скла дзеркала. «Боже, що я роблю. Боже, як же добре »- її думки остаточно сплутались. Рука прослизнула в колготки за гумку трусиків і палець торкнувся набряклого клітора. Як же вона хотіла цього чоловіка! Вона не стримала довгого недвозначного стогону. У цей момент незамкнені двері розчинилися - і вона знову побачила його. Вона навіть не встигла витягти руку, тільки перелякано вжалась в кахель стіни. Він недовго дивився на