вирішувалася натиснути кнопку дзвінка, немов розуміючи, що перейшовши цю межу вже не зможе повернути назад. Але хіба напросилася на побачення з чоловіком, який опанував їй настільки безцеремонно, вона вже не зробила свій вибір? Нарешті, в десятий раз поправивши одяг і зачіску вона зважилася. Двері відчинилися. «Привіт!» - Удавано весело промовила вона, намагаючись не дивитися йому в очі, але відповіді не дочекалася. Він лише відійшов убік, даючи їй увійти. Гостре відчуття недоречності своєї поведінки виплеснулося на її щоки і знову відгукнулося хвилею знемоги між ніг. Раптово вона зрозуміла, що вже зовсім мокра. Збуджена самка, яка слухняно прийшла віддаватися який підкорив її самцеві.

Не промовивши ні слова, він закрив двері, потім став навпроти неї і почав розглядати, наче товар у магазині. Вона була зовсім збита з пантелику і не знала що робити. Опустивши очі, вона відчувала себе капосному школяркою, викликаної на прийом до директора. «Підніми спідницю» - неголосно, але чітко скомандував він. Її обпекла принизливість того, що відбувається, думки заметушилися. Але долоні, випереджаючи розуміння, вже комкалі поділ, безсоромно оголюючи ноги. «Вище». Тепер вона стояла перед ним з задертою спідницею, демонструючи нижню білизну. І в цей момент вона відчула затаєну радість - радість жінки, старання якої одягнутися сексуально будуть оцінені чоловіком. Вона згадувала себе в дзеркалі, згадувала смугу оголених ніг між чорною резинкою панчохи і чорними трусиками. Краєм ока вона намагалася побачити на його обличчі задоволення.

Він зробив крок до неї на зустріч і без жодних передмов взявся за гумку трусиків. У неї перехопило подих. Він різко зірвав трусики вниз, до колін, і знову відійшов убік. «Ти повинна приходити до мене без трусів» - спокійно сказав він. Її пересмикнуло, це було занадто гостро. Піднімається гординя брала гору над хіттю, її начебто нудило. Вона опустила спідницю. "Я так не можу, я ж не повія» - сказала вона, намагаючись вимовити це впевнено, але без виклику. Повисла п яні голі дівчата напружена пауза і її настрій знову метнулося в бік. Їй стало страшно. Страшно що зараз все закінчиться не почавшись. Вона відчула відчай нерозв'язною ситуації. Вона не може дозволити вважати себе доступною всім повією, але вона дуже хотіла бути з ним і боялася його втратити.

«Підніми спідницю і тримай як я сказав». Його голос зовсім не змінився. Ні злості, ні розчарування, тільки спокійна впевненість. Намагаючись зберегти на обличчі вираз власної гідності, вона тим не менше виконала наказ, немов підкоряючись насильству. І знову принизливе роздивляння. Її награна впевненість випаровувалася на очах. Він підійшов до неї і владно охопив долонею промежину. Палець впевнено занурився в безсоромно хлюпають щілину. Вона втратила всяке бажання чинити опір. Стояти перед чоловіком з задертою спідницею, стікаючи соками, і вдавати з себе Недотрога могла б тільки молоденька дурепа. Кинувши з-під вій переляканий погляд на свого мучителя, вона не побачила в ньому лякає її глузування. Вона почала стогнати від солодощі чоловічого дотику та подаватися назустріч проникала в неї руці. Він нахилився до її вуха і полоскотав його мовою. Від несподіваної ласки її наче пробило струмом, вона скрикнула і ледь не скінчила.