На той час у мене формувалася груди (що б ніхто не помічав я сутулився) І ось перед дзеркалом з'явилася красавіца.Даже моя рідна мама не впізнала би.Красівое і симпатичне личко, груди та тоненька талія, довгі ніжки (підозрюю що мама брала жіночі гормони коли була вагітна на мене) Я вийшов у двор.Начал поливати і подметать.Вдруг хто то схопив мене сзаді.Я втратив дар мови від переляку. Повернуля.Ето був Артур.Я тремтів і не знав що делать.Ногі мої стали ватнимі.Он стояв обнявши мене за талію і посміхався.
- "Не бійся, нікому не розповім, якщо будеш добре поводитися"-сказав он.Взяв мене за руку і повів до себе.Все ще трясучись від переляку, онемевшій я покірно йшов за нім.Зайдя в його кімнату ми сіли на диван.
-Дурочка моя, трусішка.Чего ж ти так іспугалась.Я ж зовсім не страшний.Не бійся, нікому не скажу.-шепотів мені у вухо і повільно почав цілувати мене в щічку, у плавно переходячи в легені поцілунки в губи.Короткое плаття обножало мої колені.І його міцні волохаті руки гладили іх.Я все ще не міг прийти в себя.Ошарашенний поворотами подій і шокований, сидів і не міг двігаться.Он цілував мене страстно.В шию, в губи, в щекі.Его руки скользалі від моїх колін до груді.Он стискав мої груди і почав цілувати в губи.Мне ставало пріятно.Я почав расслабляться.Его мова проник в мій рот, а руки вже почали обстежувати мою попку.В його обіймах я відчував себе маленькою девочкой.В какю то хвилину я опинився під нім.І він растегівая гудзички сукні, оголивши мої груди, почав цілувати іх.Дотрагіваясь язичком до сосків, він лостовлял мені величезне удовольствіе.Моя голова опинилася між його ног.перед моїм обличчям стирчав величезний член.Я не знав що робити . Адже в ті часи ще не було відики і я не знав як це делается.Он відкривши мій рот, почав вводити свій член.Держав за мої волосся він почав трахкати мені в рот.
-Тільки не кусаються Сученко
Мені сподобався смак його члена.Но коли вводив до кінця він затикав мені горлянку і я задихался.Я відчув як він сильно-сильно возбуділся.Мой ротик заповнився спермой.Часть сперми він вилив мені в ліцо.Перевернув мене ліг мені спіну.Рукамі стискаючи мою груди, почав цілувати потилицю, спину, мою попочку.Чувствовал як його слина накопичується в дирочке.Он почав обробляти моє очко при цьому не переставав цілувати мою спину і попку.Чуточку піднявши мою попку його член голі хлопці голі дівчата почав повільно в ходити в нее.Мне було дуже больно.Когда він вже повністю увійшов у мене і почав робити повільні рухи, біль поступово поступилася місцем наслажденію.Я себе почував женщіной.Его руки стискали мою грудь.Іногда він тримався за мою талію.Слегка пошлепивал по попе.І коли нарешті сперма наповнила мої кишки, він упокоілся.Он так і заснув на мне.Ми лежали в такій позі близько трьох годин.
По черзі взяли ванну.Он сказав що я тепер його девочка.Что іноді він буде займатися любовью.І що якщо я себе добре вести, він нікому нічого не расскажет.Вот так я стала його женой.Ми три або чотири дні на тиждень займалися цим . Я чувствова що моя попка стала як влагаліще.Моя груди стали більше ніж у моїх одноклассніц.Мальчікік дражнили і прісавалі до мне.Особенно коли фізрук пререпутал мене і подумавши що я дівчинка відправив займатися разом з дівчатами.