Слон ж спочатку просто погладжував мене по плечу, з цікавістю розглядав моє тільце, потім злегка торкнувся мою грудку, натискаючи в область сосків, наче граючись. Одним пальцем він відтягнув край ліфчика, заглянув туди, і повернув все на місце. Потім запустив свою руку мені між ніг, і злегка там погладив. Я боялася поворухнутися.
Хтось із чоловіків простягнув Гоше нову пляшку, і він став тремтячими руками її відкривати. Слон ж раптом розстебнув ширінку, взяв мою руку і запустив туди. Я відчула там щось дуже тверде і товсте. Розуміючи, чого від мене хочуть, я почала ласкаво погладжувати його єство. Його величезний ерегований член висунувся з ширіньки, і я пестила його на очах у всіх. Тим часом Гоша підійшов, і тремтячими руками став наливати горілку в стакан своєму босові.
- Ну че, малолітній? - Звернувся той до мого хлопця - Не проти, якщо я твою піпетку поживе?
- Д-да-да, конечно ... - пробелькотів Гоша, викликавши новий вибух сміху навколо багаття.
- Її як ебать-то краще?
Я була вже вся яскраво-червоні від сорому, навіть очі заслезілісь, але продовжувала гладити господареві член.
- Її ... ну ... я не знаю ... як ... вам видніше ... як хочете ...
Регіт навколо багаття вже не припинявся, мужики глумилися щосили.
- А якщо я її в рот хочу? Вона смокче добре?
- Ну ... так ... не знаю ...
- Че, не смоктала чи що ніколи? Правильно, хто у такого Чмиря смоктати то буде? Ось чи то справа я ... так, дитино? - Промовив він, повернувшись до мене - ну?
Я, перебаривая колосальний сором тільки за рахунок ще більшого страху, нахилилась і обхопила своїми маленькими губками його товстий член. Він був дуже не смачний, але мені не залишалося нічого іншого, окрім як рухати головою вгору-вниз і облизувати як пестити груди язичком повлажневшую голівку.
- Ну ось, а говориш, смоктати не вміє - задоволено уклав Слон, і перекинув ще стаканчик горілки.
Якийсь час він спостерігав за тим, як я старанно працюю у нього внизу, потім промовив:
- Гаразд ... Зовсім малу засоромився, он, розчервонівся дитина як ... - він лагідно погладив мене по голівці - Ми зараз з нею в лісок сходимо, а ви тут відпочивайте поки ...
Він встав і пішов у хащу, я, тримаючись за його руку, слухняно брела слідом. Я навіть не оглянулась, щоб не бачити Гоші.
- Тільки от не дай бог, ти втекти захочеш - тихо сказав Слон, але від цих тихих слів мурашки по шкірі побігли. Я і без цього нагадування виразно осозновала, що бігти в жодному разі не можна: знайдуть і Спотворять. Краще вже смоктати.
Ми заглибилися в гущавину, і я допомогла босові спустити штани. У нього були дуже масивні, волохаті ноги, а між ними - величезних розмірів гідність. Ніколи після я не зустрічала ні в кого таких раз