Я встала перед ним на коліна, ніжно погладила, знову стала смоктати. Чомусь я так захопилася, що за власною ініціативою початку пестити своїми ручками його кулі, а зверху чулися тільки стогони насолоди.
За хвилину він вийняв член з мого ротика і повіз мене на ноги.
- Покриття переді мною.
Я слухняно стала переступати з ноги на ногу, дозволяючи милуватися моїми підлітковими формами, потім повернулася спиною.
- Хуя-сьо у тебе попка, дитинка - почула я за спиною - мені такі сексі-попочку дуже подобаються.
Він ущипнув мене за попку, поплескав по ній, потім відтягнув ззаду плавки і заглянув в них.
- Чарівно ... Інших слів немає ... Таку попочку я просто зобов'язаний заебать ...
Я знову повернулася до нього, він обхопив мене за попку і притиснув до себе. Наші очі зустрілися.
- Як будеш достатньо старанна, у тебе є шанс стати моєю улюбленою сосочків ... Якщо будеш недостатньо старанна ... Треба розгорнуто пояснювати?
Я пам'ятала про ті звірства, про які мені розповідав Гоша. Мене всю скував страх, і я тільки в паніці заголосила:
- Я буду дуже-дуже старанною сосочків ... Я буду робити для вас усе, абсолютно все, що захочете ... Я Вас дуже поважаю, ви господар міста, ви можете робити все, що хочете ... Я буду повністю кориться, я на все згодна ...
- Чудово. Якщо так, то нічого страшного я з тобою не зроблю, обіцяю. Буду тільки ебать в різних позах кожен день. Не проти?
- Звичайно не проти ... Я тільки рада буду!
Я дійсно зазнала в цей момент сильне полегшення, адже він пообіцяв нічого страшного зі мною не робити, навіть якесь незрозуміле почуття подяки з'явилося і я мимоволі посміхнулася пану. Він нахилився до мого личку і ми почали цілуватися)))
Знявши з мене ліфчик, він звільнив мої невеликі, але вже набряклі молочком сісечкі, і почав пестити мої груди. Я все більше заспокоювалася, і вся та сила почуттів, яка до цього була сконцентрована в страху, поступово переходила в іншу якість: мені все більше хотілося сексу, хотілося сексу з цим справжнім самцем, лідером, хотілося цілком віддатися йому і забутися в пориві пристрасті ...
- Трусики зняти! - Наказав він.
Я слухняно взялася за шворки і спустила з себе плавки, відкривши його погляду рожевий, трохи вкритий темними волоссячком трикутничок.
Тільки-тільки дозріла красуня, я стояла оголена посеред лісу, а переді мною стояв здоровенний доходжалий самець і глухо гарчав від збудження. Він дивився голі студентки фото на мене такими божевільними очима, що мені раптом знову стало неймовірно страшно. Слон зробив крок до мене, я на ватяних ногах зробила крок назад. Його погляд став ще більш шаленим, і він знову рушив до мене, але під тиском страху я знову позадкувала.
- Ти блять сука че? - Шалено прогарчав він, і кинувся до мене. Я з жахом розвернулася і побігла.
Я бігла з усіх сил, але вже через кілька секунд він наздогнав мене. Немов величезна голодний звір звалився він на мене, обхопивши і заваливши на мох. Ще якусь мить я несамовито пручалася, ридаючи від безсилля:
- Не треба ... благаю ... ну будь ласка ... ні ...