Але сили були зовсім не рівні, дорослий дядько притиснув дівчинку-підлітка до землі, широко розсунув мені ніжки, і різко увійшов. Моя щілинки здавалася надто вузенькою для нього, але він увійшов з такою силою, що моєю промежини нічого не залишалося, крім як впустити підкорювача. Мені здавалося, він порве мене на частини, цей велетенський самець. Я пам'ятаю тільки, що мої ніжки були розведені до межі, а між ними було дуже боляче і щось велике і сильне довбала мене мало не наскрізь. Частота рухів збільшувалася, я вже майже втрачала свідомість під неіствующім чоловіком. І тут він різко насадив мене до межі, я жалібно пискнула, і він почав в мене кінчати. Кінчав він довго й рясно, видаючи гучні стогони блаженства, а я слухняно чекала, поки він перекачає в мене всю належну мені сперму. Було таке відчуття, що він заповнив мене спермою всю. Потім він заспокоївся і затих, а я лежала під ним, боячись поворухнутися, і тільки злегка погладжував його могутні плечі своїми ніжними ручками.
- ... Слон ... - тихо прошепотіла я.
- Я тобі не Слон. А Олександр Борисович.
- ... Олександр Борисович ... Ви такий сильний ...
- Че, сучка, не те, що твої малолітки?
- Ні, Ви набагато краще ...
- Тоді продовжимо.
Він підняв мене з землі, подивився на мою попку, поплескав по ній.
- Раком встала.
Я слухняно встала перед господарем на рак. Я думала, що моя, що не знала перш анального сексу попка не зможе вмістити в себе такий великий орган. Але сила і пристрасть знову зробили свою справу, і Олександр Борисович переможно засунув член в мою попку. Зізнаюся чесно, я потім цілий тиждень сидіти не могла, так несамовито він мене мав, поставивши на рак. Попа розколювалася від болю, але мені залишалося тільки терпіти, дозволяючи фото голі дівчата 18 років чоловікові сповна насититися молоденької попкою.
Слон бурхливо кінчив мені в попку, але остаточно не наситився навіть після цього. Все-таки чого-чого, а чоловік