Двоє (Дімон і Борис, які побилися об заклад на неї) схопили її за руки і почали безцеремонно лапати, блукати своїми ручищами по всьому тілу Насті. Вона заридала, пробувала вириватися, брикатися ногами і несамовито кричати. Але біда в тому, що в парку вже нікого не було, ніхто не міг їй допомогти.
У цей час, до неї впритул наблизився Колян: Покладіть її та тримайте, ща я її оприбутковують. А щоб не орала - заткни їй ебло чимось нитку. Насті запхалі в рот якусь смердючу ганчірку і почали зривати з неї одяг, примовляючи:
- Лежати сумирно, шалава, коли мужики хочуть ... а то отримаєш по пиці. Для наочності її вдарили по обличчю, після чого Настя трохи притихла.
Вони роздягнули її в одну мить і тут вона побачила, вперше в житті, чоловічий член, яким Колян почав водити по її живота. Від страху і огиди Настя стала брикатися, але безуспішно ... сльози текли з її очей струмком, вона майже беззвучно ридала.
- Що, подобається підставляти пізді? запитав Колян, припадаючи до її плоті своїм членом.
Раптом, різкий біль пронизав її тіло - це Колян голі дівчата 18 років почав її мати, глибоко насажівая її різкими рухами на свій член. Ну що, подобається справжній хуй? Че до цих пір така суха? Ща ми це виправимо і він бурхливо кінчив в неї. Його місце зайняв Дімон ...
- Бля, в натурі Цьолко виявилася. Я ніколи Цьолко НЕ ебал
- Да ладно тобі, побавитися і так
Димон вже почав трахкати Настю, вона перестала чинити опір і була вже в стані напівнепритомності, як раптом її вдарив по обличчю Борис: Ну як, шльондра? Настя замотала головою, він витягнув ганчірку з її рота і Настя знову попросила відпустити її.
- Ну немає вже. тим більше Цьолко. ти смоктала коли-небудь, мерзота?
- Ні, не треба, я не вмію - заблагала дівчина.
- Нічо, навчишся. після чого повернув її голову в бік ширіньки, не зволікаючи розстебнув її і звідти вивалився стоїть великий член. Настя знову заметалася ... Але Борис, не давши їй отямитися, знову вдарив її зі словами: смокчи, бери в рот і відсмоктувати, тварюка! Інакше покалічив, маромойка. Він насадив її голову на свій член і почав вчити: облизуй його, ніжно сука, зуби прибери і смокчи ... мовою допоможи. Ого, а ти природжена повія.
Димон, трахкаєш її, скінчив і знову в неї.
- Блядіна добре смокче?
- О, так - крізь стогін промимрив борис