Один підійшов до мене зсадив, і запустив руку в трусики. Іншу руку - в виріз блузки і стиснув груди. Соски без цього напружилися. Я заплющила очі й застогнала. Мені було боляче й образливо. І він став терти пальцем мій клітор, від чого я почала часто дихати, а потім зовсім стогнати. До мене підійшов другий хлопець, розстебнув мою блузку, стягнув її з мене, зняв бюстгальтер, став викручувати соски. Я на секунду завмерла, і тут на мене нахлинув оргазм, мої ноги підкосилися, і я впала на руки до першого хлопця. Вони перекинули мене через спинку дивана, один прилаштувався ззаду і почав глибоко трахкати. При цьому важко і збуджено дихати. Другий почав впихати член мені в рот. Мене трахкали в дві дірки. Чулися тільки стогони хлопців. Я зловила себе на думці, що мені це подобається і навіть дуже. Я як повія, мене обробляють двоє.
- Ух, яка жопа, - похвалив задній хлопець, поплескавши мене по попці. Недовго думаючи, він розсунув половинки моєї дупи. - Яка апетитна дірка - додав він. І почав вилизувати мій анус як кіт, лаку молоко, тільки повільно. Язик у нього був товстий і бардовим. Рясно змочуючи слиною мій анус, він перейшов на щілинку піхви, періодично засовуючи мова всередину. Від такої стимуляції, я стогнала і ахала як справжня блядь, але це їх збуджувало ще більше.
Тут той, хто був позаду, вирішив спробувати мою попку. Анус стиснувся під натиском члена, я спробувала вирватися, але мене міцніше притисли до дивана, і він з новою силою став впихати в мене член. Я почала кричати, але рот заткнув член. Він взяв мене за волосся і став насаджував на член. Через якийсь час біль в дупі зменшилася, і я почала підмахувати йому.
- Ти подивися, Сашко, та у неї тут паровоз проїде - любиш ебаться в жопу, повія?
Сашок кинув трахкати мене в рот, взяв зі столу пивну пляшку і почав облизувати її шийку. Після цього, він дав посмоктати пляшку мені в рот. Я могла фотки дівчат тільки уявити, що буде далі, і від цього збудилася ні на жарт.
- Зараз тобі буде добре, - смакуючи подальше дійство, сказав Олексій - так звали другого мого мучителя. Він перестав дерти мене, і відійшов в сторону.
Тим часом Сашко підніс голівку свого величезного члена до моєї минає соками киска.
- Ну давай же, - не витримав я, - виебіте мене, я ваша блядь, шльондра, повія остання.
Сашок почав повільно вводити голівку мені в піхву. При цьому, він задер мою праву ногу.
- Так тугіше буде, сучка - пояснив він.
Він все глибше і глибше повільно пропіхівал свій елдак в мою спраглу пізденку ...
- О, так. Ось так - стогнала я.