Коли моя пізда ухвалила вже весь член, і яйця торкнулися моєї дупи, він ставав.
- Леш, ну чого ти там гаєшся? Давай, встав їй, цій - повія прямо в її хтивих жопу!
Олексій почав вводити горлечко пляшки в мою дупу. Яке ж це було насолода, відчувати відразу в двох дірках гарячий член і холодне горлечко пляшки. Вони почали синхронно рухатися в мені. Потім поштовхи ставали все сильніше і сильніше, я підмахувала жопою і кричала від насолоди ...
- Давай сука, ще трошки, фото голі дівчата 14 років воруши пиздить, тварюка, давай, давай, - Сашко кричав, ляскаючи мене по жопі і ебя в шаленому темпі. - Давай сучка, отримай.
Олексій вганяв в мене пляшку, рухаючи їй всередині на всі боки і відтягуючи мене за волосся.
Мої крики розносилися все голосніше.
-Так, ебіте мене, сильніше. Я була на вершині блаженства. Мене накрив запаморочливий оргазм. Стінки мого піхви почали скорочуватися, Сашко затремтів і скінчив прямо в мене. Сперми було так багато, що вона просто витікала назад, тонкою цівкою стікаючи на підлогу.
Він застогнав, поставивши руки на пояс, направив потік сперми в мене - Як добре ... .- стогнав він.
Тим часом Олексій витягнув шийку пляшки з моєї дупи, а сам сів на діва. Перевернувши мене до себе спиною, він захотів трахнути мене в тільки що розроблені